Умният трик на BUBARSTVO, който никой не обсъжда

Умният трик на Bubarstvo, който никой не обсъжда

Умният трик на Bubarstvo, който никой не обсъжда

Blog Article

Научният център по бубарство във Враца е единственият производител на бубено семе и е единствената организация, която изкупува пашкули у нас

Сензационни сателитни СНИМКИ от брилянтната военна операция на Киев, унищожила най-милото на Русия

Знае се, че българите от този район са продавали пашкулите на търговци от Одрин и Солун. След Освобождението, бубарството продължава своето развитие.

Нямаме много информация за тази дейност по време на Средновековието, но вече в Османската империя почват да се появяват първите писмени сведения, че българите са се занимавали с тази дейност.

Използваме бисквитки, за да ви предоставим възможно най-доброто разглеждане на нашия уеб сайт. Ако продължите да използвате сайта без да променяте настройките за бисквитки, ще приемаме, че сте съгласни с условията.

Боймица (Аксиуполи) · Алчак (Хамило) · Валгаци (Кабохори) · Горгопик (Горгопи) · Дъбово (Валтотопи) · Извор (Пиги) · Карасинанци (Плая) · Купа · Люмница (Скра) · Маядаг (Фанос) · Оризарци (Ризия) · Сехово (Идомени) · Шльопинци (Доганис)

По този начин се дава възможност на хората в тези региони да си докарват допълнителни доходи и ги стимулират да не променят своето местообитание. Трябва да се отбележи и създаването на Научен център по бубарство във Враца, който служи за развитието и продължаването на този тип дейност.

Интересно от мрежата Килими Авточасти Климатици София

Изнасянето на копринени буби извън границите на империята се е наказвало със смърт.

Аматовско езеро · Арджанско езеро · „Свети Рафаил, Николай и Ирина“

Добре дошли на страницата на Научния център по бубарство – Враца!

Но ви съветваме преди да започнете начинанието, да се свържете с изкупвач, за да гарантирате, че трудът ви ще бъде оценен.

Вносът на Бубарство земеделски продукти от трети страни в ЕС – наболял проблем, но решение не се задава Европейските фермерски протести...

Какво да бъде съотношението между късна и ранна селекция, разказват специалисти от Института по царевицата в Кнежа

Report this page